Videopokkeri ajalugu

Videopokker kujutab endast kahe populaarse hasartmängu, mänguautomaadi ja pokkeri kombinatsiooni. Videopokkeris võitmiseks on vaja nii oskusi kui ka õnne, mistõttu on see mängijate üheks suureks lemmikuks. Arvatakse, et pokkerimäng sai alguse 1830. aastal, sest just sellest ajast pärinevad  tõendid, mille kohaselt mängisid seda New Orelansis prantsuse immigrandid.

Videopokker kasutab viie kaardi tõmbepokkerit. Müntidega töötav kaardimasin leiutati 19. sajandi lõpus ja esimesed masinad ilmusid San Fransiscos 1890. aastal. Need olid tänapäeva standarditega võrreldes väga algelised ja kasutasid sümbolite asemel päris kaarte. 20. sajandi esimesel poolel langes masinate populaarsus, sest majandusraskused ja mängumasinate enda tehnoloogiline piiratus tähendasid, et inimesed ei olnud enam mängimisest huvitatud.

Väga algeline elektrooniline pokkerimasin ilmus 1964. aastal, kuid pälvis vaid mõningast populaarsust. Videopokkeri masin sellisel kujul, nagu meie seda praegu teame, tuli välja alles 1970ndatel. Uuendused tehnikas tähendasid, et masinale sai paigaldada keskseadme, mis andis neile Ñmõistuseì, samas kui ekraan edastas mängijatele pilti. Samal ajal otsisid kasiinode omanikud uusi suure kasumlikkusega mänge ning uuendusliku mänguautomaadi ja traditsioonilise viie kaardi tõmbepokkeri ühendamine osutus kaasahaaravaks kombinatsiooniks.

Esimese videopokkeri masina ehitas 1976. aastal Bally Manufacturing ning need olid must-valged, kuid juba kaheksa kuud hiljem ehitas Fortune Coin Company värvilise masina. Järgmise paari aasta jooksul muutus arvutikiipide masstootmine odavamaks ja üha enam kasiinosid tutvustasid videopokkeri, sest masinad tasusid ennast ära.

Tõmbepokkeri variant ilmus 1979. aastal ettevõttelt, mille nimi on nüüd IGT, ja saavutas ennekuulmatu edu. Videopokker muutus eriti populaarseks varastel 1980ndatel, kui see pälvis edu üle kogu Las Vegase. Mängijate jaoks oli masin palju vähem hirmutav, kui teiste mängijatega laua taga silmitsi seismine. Mängu populaarsus on viimase veerandsajandi jooksul pidevalt kasvanud ning nüüd võib seda leida nii internetist kui ka enamikest kasiinodest ja baaridest üle kogu maailma.

Kui sa tahad teiste mängijatega võistlemise asemel mängida kiirmänge maja vastu, siis Triobeti videopokker on täpselt sulle mõeldud. Seal saad valida endale sobiva mängukiiruse, mänguviisi ja panustada täpselt sellises mahus nagu sulle meeldib. Seal ei pea bluffima, lugema teiste mängijate käsi, mis teeb videopokkeri tavapokkerist lihtsamaks. Triobetist leiad kindlasti omale sobiva videopokkeri valiku, hetkel on saadaval mängud nagu Joker Wil Double Up, Jacks or Better Double up, Deuces Wild Double up, All American Double Up, Jacks or Better Power, Aces & Faces Power ja palju palju muud. Kõikides Double up mänguformaatides on võimalik oma võite lausa kahekordistada. Kui oled unistanud Las Vegase kasiinos videopokkerit mängimast, siis videopokker annab sulle selle võimaluse mängida mugavalt oma kodust või kasvõi mobiilist. Alustamiseks registreeri lihtsalt Triobeti kodulehel ningi saadki videopokkeriga algust teha.

 

Lisa kommentaar