Elisa
Kredex
Tallinna Tehnika Ülikool
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž
Keskkonnaagentuur
Välisministeerium
Cleveron
Ruukki
Viljandi
Pärnu
Palmako
Innove
Red Bull
PwC
Pärnu Haigla
HML
Metrosert
Endla Teater
Aknakoda
Estoloppet
Viking Security
JCI
Rattamaratonid
Pro Beaute
Ahhaa Teaduskeskus
MTÜ Pärnu Kahe Silla Klubi
Ametikoolituse Keskus OÜ
T-Tammer
Frontier Hockey
Pärnu Majutus OÜ
SEO Partner OÜ
Viljandimaa Arenduskeskus
 

2 aastat koostööd pildistamise ja filmimise osas on näidanud, et Maksim teab oma asja ja tema üheks parasiitväljendiks on "Jaa, ikka saab!"

Siim Kuusik
Siim KuusikPärnu Majutus OÜ

Oleme Stuudiopunktiga koostöös alati jõudnud suurepäraste tulemusteni. Ettevõtte, mis tagab lisaks kvaliteedile ka suurepärase ülevaate ja kiired tulemused. Nendega koostöö osas on aga meie jaoks kõige suuremaks väärtuseks, et tulemuseni jõudmine on hariv teekond ka meile. Me ei saa lihtsalt lõpptulemuse vaid ka vajadusel teadmisi tööprotsessist.

Stuudiopunkti eestvedajana on Maksim üles näidanud imetlusväärset pühendumust ja professionaalset suhtumist esimestest ettevõtjana alustanud tööpäevadest alates. Noore, entusiastliku, pidevalt ennast arendava ja paindliku inimesena on tagatud Stuudiopunkti kõrgetasemeline teenus ning enamasti ootusi ületav. Maksimil on hea oskus rahulikult kuulata, õigel ajal küsida ning seeläbi kiiresti omandada hea arusaamine kliendi soovidest. Soovitan kindlasti.

Asjad sujuvad ja kõik toimib kiirelt. Kui otsid head teenust ja õiget suhtumist, siis Stuudiopunkt'i eestvedaja Maksim on õige inimene, kelle poole pöörduda. Soovitan tugevalt!

Rasmus Paimre
Rasmus PaimreKarikad24

Maksim teeb tööd väga pühendunult ja professionaalselt. Lähenemine on individuaalne ja kõiki soove arvestav. Projektid valmivad oodatust kiiremini ja tulemus on alati suurepärane. Kindlasti soovitan kõigile!

Maria Prii
Maria PriiÖkomon.ee

Antiikmööbel.ee poleks sama ilma Stuudiopunkti ideedeta. Meil on olnud alustava ettevõttena suurepärane võimalus teha juba alguses asju nn õigesti. Just Stuudiopunkt on andnud meile mitmeid ideid ja aidanud neid teostada. Meile meeldib just nende teenuste lai valik, mis on andnud meile võimaluse keskenduda oma tegemistele ja anda neile vabamad käed meie abistamisel. Õigustatult.

Oliver Korjus
Oliver KorjusAntiikmööbel.ee
< >