Tele 2
Tallinna Tehnika Ülikool
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž
Premium 7
Red Bull
Innove
JCI
Ahhaa Teaduskeskus
MMA Raju
MTÜ Pärnu Kahe Silla Klubi
PwC
Ametikoolituse Keskus OÜ
Eesti Lasterikaste Perede Liit
MTÜ Pärnu Summercup
Frontier Hockey
Pärnu Majutus OÜ
Pärnumaa Arenduskeskus
SEO Partner OÜ
Viljandimaa Arenduskeskus
 

2 aastat koostööd pildistamise ja filmimise osas on näidanud, et Maksim teab oma asja ja tema üheks parasiitväljendiks on "Jaa, ikka saab!"

Siim Kuusik
Siim KuusikPärnu Majutus OÜ

Oleme Stuudiopunktiga koostöös alati jõudnud suurepäraste tulemusteni. Ettevõtte, mis tagab lisaks kvaliteedile ka suurepärase ülevaate ja kiired tulemused. Nendega koostöö osas on aga meie jaoks kõige suuremaks väärtuseks, et tulemuseni jõudmine on hariv teekond ka meile. Me ei saa lihtsalt lõpptulemuse vaid ka vajadusel teadmisi tööprotsessist.

Stuudiopunkti eestvedajana on Maksim üles näidanud imetlusväärset pühendumust ja professionaalset suhtumist esimestest ettevõtjana alustanud tööpäevadest alates. Noore, entusiastliku, pidevalt ennast arendava ja paindliku inimesena on tagatud Stuudiopunkti kõrgetasemeline teenus ning enamasti ootusi ületav. Maksimil on hea oskus rahulikult kuulata, õigel ajal küsida ning seeläbi kiiresti omandada hea arusaamine kliendi soovidest. Soovitan kindlasti.

Antiikmööbel.ee poleks sama ilma Stuudiopunkti ideedeta. Meil on olnud alustava ettevõttena suurepärane võimalus teha juba alguses asju nn õigesti. Just Stuudiopunkt on andnud meile mitmeid ideid ja aidanud neid teostada. Meile meeldib just nende teenuste lai valik, mis on andnud meile võimaluse keskenduda oma tegemistele ja anda neile vabamad käed meie abistamisel. Õigustatult.

Oliver Korjus
Oliver KorjusAntiikmööbel.ee
< >