Kuidas jäädvustada kauneid hetki?

Loo ühiseid toredaid mälestusi koos oma kõige kallimatega ning jäädvusta need. Suurte pidustuste ja teiste olulisemate tähtpäevade kaunimad hetked aitavad jäädvustada professionaalid, aga kõiki teisi hetki, mis väärivad samuti jäädvustamist, saad sa ise teha. Jagame sinuga ideid, kuidas jäädvustada parimaid hetki enda elus.

Võta appi polaroid kaamera 

Imelised hetked vajavad ka isemoodi jäädvustamist ja selleks sobib imehästi polaroid kaamera. Kui sa armastad hoida pilte enda kallimatest inimestest rahakoti vahel või panna need fotoalbumisse, siis polaroid kaamera jäädvustab ja prindib vintage hõngulised pildid. Polaroid kaamera pildid sobivad nii kinkimiseks kui ka seinale riputamiseks. Loo kaunis sein enda kallimate inimestega veedetud ajast: leia sobiv nöör ja väikesed pesulõksud, millega saad riputada kõik enda lemmikpildid seinale. Kui sinu kallimal inimesel on tulemas sünnipäev, siis kingi jäädvustatud hetked ühes fotoalbumis. 

Kas teadsid, et polaroid kaameraga tehtud pildid on alati ainulaadsed? Sa võid luua hetkest mitmeid pilte, aga ükski neist ei ole päris sama, sest mitme pildi saamiseks, tuleb sul see uuesti jäädvustada. Nii on iga polaroid kaameraga jäädvustatud pilt unikaalne ja hindamatu.

Õpi kasutama oma nutitelefoni

Kui polaroidkaamera on sinu jaoks liiga hipsterlik või ebamugav lahendus, siis õpi kasutama enda nutitelefoni, et jäädvustada hetki peaaegu nagu professionaal. Pildistamise nupule vajutamisega saavad kõik hakkama, aga selleks, et võtta maksimumi enda nutitelefoni funktsioonidest, tuleb seda õppida natukene enam kasutama. 

Alustuseks vii end kurssi erinevate funktsioonidega ja õpi neid kasutama. Selleks leiad kindlasti mitmeid videolugusid, mis aitavad sul selgeks teha, millised on sinu telefoni pildistamise ja filmimise võimalused. Tutvu erinevate videotega ja hakka katsetama. Nüüd, kui erinevad funktsioonid on teada, tuleb neid kasutama hakata. Pea meeles, et harjutamine teeb meistriks ja kohe esimese klõpsuga ei pruugi tulla sellised pildid nagu sa esmalt ootasid. Anna endale aega harjutada ja peatselt näed, kuidas oled palju vilunum kasutaja.

Katseta ja katseta!

Pidev katsetamine aitab siluda pildistamise oskuseid. Püüa teha nii palju erinevaid pilte nagu võimalik, katseta erinevaid funktsioone, valguseid ja nurkasid, et õppida pildistama nagu peaaegu proff! Ega muidu öelda, et harjutamine teeb meistriks. Kui armastad jalutamas käia, siis võta oma kaamera kaasa ja ühenda kasulik hobiga. Pildista loodust ja inimesi, keda teekonnal näed. See aitab sul harjutada erinevate objektide ja erineva valguse käes piltide jäädvustamist. Sinu heal pereliikmel on tulemas mõni tähtpäev? Haara võimalusest ja paku end pildistama, saad harjutada seda, kuidas tabada põnevaid hetki ilma poseerimata.

Pildistamise baasoskused aitavad sul jäädvustada neid hetki, mil fotograafi ei ole käepärast. Püüa pildile kaunid hetked erinevatest olukordadest ning loo meeleolukas fotoalbum, mis on pungil sinu tehtud pilte ja toredaid mälestusi kõige kallimate inimestega.

Lisa kommentaar